KuponperestV2
28 Ekim Pazar · 15:00
Genoa CFC
2-2Maç sonucu · İY 1-0
Udinese Calcio

Kuponperest analizi

GCF%34Beraberlik%22UCA%44

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman 1.5 üst%59
Güven43/100Yüksek riskModel uyumu 37%

Neden?

  • Udinese Calcio için beklenen gol: 2,24.
  • Deplasmanda maç başına 1,73 gol üretiyor.
  • Genoa CFC iç sahada maç başına 1,56 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,75

Beklenen gol (dep.)

2,24

Toplam beklenen gol

3,99

En olası skor

1-2

%8

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%34
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Genoa CFC 1542, Udinese Calcio 1589.
  • Genoa CFC iç sahada oynadığı 18 maçın %39'ini kazandı, maç başına 1,44 gol attı.
  • Simülasyonların %31'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%22
Güven63/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1542 — 1589).
  • Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%44
Güven51/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Udinese Calcio 1589, Genoa CFC 1542.
  • Udinese Calcio deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %47'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%70
Güven50/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,99 beklenen gol hesaplıyor (Genoa CFC 1,75, Udinese Calcio 2,24).
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %74'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

2.5 alt

Toplam gol

%30
Güven50/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,99 beklenen gol hesaplıyor (Genoa CFC 1,75, Udinese Calcio 2,24).
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • Genoa CFC son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%69
Güven54/100Orta risk
  • Genoa CFC son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Udinese Calcio son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,99 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %71'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
Genoa CFC — Udinese Calcio · Kuponperest