KuponperestV2
28 Eylül Perşembe · 20:45
Genoa CFC
4-1Maç sonucu · İY 2-1
Roma

Kuponperest analizi

GCF%25Beraberlik%19ROM%56

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman 1.5 üst%68
Güven55/100Orta riskModel uyumu 55%

Neden?

  • Roma için beklenen gol: 2,16.
  • Deplasmanda maç başına 2,07 gol üretiyor.
  • Genoa CFC iç sahada maç başına 1,39 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,37

Beklenen gol (dep.)

2,16

Toplam beklenen gol

3,53

En olası skor

1-2

%9

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%25
Güven62/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Genoa CFC 1579, Roma 1844.
  • Genoa CFC iç sahada oynadığı 18 maçın %44'ini kazandı, maç başına 1,39 gol attı.
  • Simülasyonların %24'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%19
Güven69/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1579 — 1844).
  • Simülasyonların %20'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%56
Güven57/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Roma 1844, Genoa CFC 1579.
  • Roma deplasmanda oynadığı 14 maçın %50'ini kazandı.
  • Simülasyonların %56'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%65
Güven56/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,53 beklenen gol hesaplıyor (Genoa CFC 1,37, Roma 2,16).
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,05 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,33 gol attı, 1,12 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%35
Güven56/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,53 beklenen gol hesaplıyor (Genoa CFC 1,37, Roma 2,16).
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,05 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,33 gol attı, 1,12 gol yedi.
  • Genoa CFC son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%62
Güven52/100Orta risk
  • Genoa CFC son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Roma son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,53 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %66'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
Genoa CFC — Roma · Kuponperest