7 Ekim Pazar · 12:30
Kuponperest analizi
GCF%48Beraberlik%25PCA%28
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır veya berabere%72
Güven61/100Orta riskModel uyumu 79%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Genoa CFC 1542, Parma Calcio 1913 1536.
- Genoa CFC iç sahada oynadığı 18 maçın %39'ini kazandı, maç başına 1,44 gol attı.
- Simülasyonların %52'inde ev sahibi kazandı.
Beklenen gol (ev)
1,56
Beklenen gol (dep.)
0,95
Toplam beklenen gol
2,50
En olası skor
1-0
%13
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven50/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Genoa CFC 1542, Parma Calcio 1913 1536.
- Genoa CFC iç sahada oynadığı 18 maçın %39'ini kazandı, maç başına 1,44 gol attı.
- Simülasyonların %52'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven63/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1542 — 1536).
- Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven57/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Parma Calcio 1913 1536, Genoa CFC 1542.
- Parma Calcio 1913 deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
- Simülasyonların %23'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven57/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,50 beklenen gol hesaplıyor (Genoa CFC 1,56, Parma Calcio 1913 0,95).
- Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,74 gol yedi.
- Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 1,62 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %49'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.
2.5 alt
Toplam gol
Güven57/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,50 beklenen gol hesaplıyor (Genoa CFC 1,56, Parma Calcio 1913 0,95).
- Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,74 gol yedi.
- Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 1,62 gol yedi.
- Genoa CFC son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven54/100Yüksek risk
- Genoa CFC son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Parma Calcio 1913 son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,50 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %49'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).