3 Mart Pazar · 15:00
Kuponperest analizi
GCF%36Beraberlik%24FCA%41
En güçlü istatistiksel sinyal
1.5 üst%82
Güven70/100Düşük riskModel uyumu 88%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 2,97 beklenen gol hesaplıyor (Genoa CFC 1,49, Frosinone Calcio 1,49).
- Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,74 gol yedi.
- Frosinone Calcio son 30 maçta maç başına 1,23 gol attı, 1,29 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.
Beklenen gol (ev)
1,49
Beklenen gol (dep.)
1,49
Toplam beklenen gol
2,97
En olası skor
1-1
%11
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven59/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Genoa CFC 1542, Frosinone Calcio 1664.
- Genoa CFC iç sahada oynadığı 18 maçın %39'ini kazandı, maç başına 1,44 gol attı.
- Simülasyonların %38'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven65/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1542 — 1664).
- Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven58/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Frosinone Calcio 1664, Genoa CFC 1542.
- Frosinone Calcio deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
- Simülasyonların %38'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven59/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,97 beklenen gol hesaplıyor (Genoa CFC 1,49, Frosinone Calcio 1,49).
- Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,74 gol yedi.
- Frosinone Calcio son 30 maçta maç başına 1,23 gol attı, 1,29 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.
2.5 alt
Toplam gol
Güven59/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,97 beklenen gol hesaplıyor (Genoa CFC 1,49, Frosinone Calcio 1,49).
- Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,74 gol yedi.
- Frosinone Calcio son 30 maçta maç başına 1,23 gol attı, 1,29 gol yedi.
- Genoa CFC son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven54/100Orta risk
- Genoa CFC son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Frosinone Calcio son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,97 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %61'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).