KuponperestV2
16 Eylül Pazar · 15:00
Genoa CFC
1-0Maç sonucu · İY 0-0
Bologna

Kuponperest analizi

GCF%38Beraberlik%24BOL%38

En güçlü istatistiksel sinyal

Karşılıklı gol var%71
Güven66/100Orta riskModel uyumu 96%

Neden?

  • Genoa CFC son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Bologna son 30 maçının %80'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,63 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %71'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Beklenen gol (ev)

1,84

Beklenen gol (dep.)

1,80

Toplam beklenen gol

3,63

En olası skor

1-1

%9

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%38
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Genoa CFC 1542, Bologna 1620.
  • Genoa CFC iç sahada oynadığı 18 maçın %39'ini kazandı, maç başına 1,44 gol attı.
  • Simülasyonların %38'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%24
Güven65/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1542 — 1620).
  • Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%38
Güven60/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Bologna 1620, Genoa CFC 1542.
  • Bologna deplasmanda oynadığı 14 maçın %43'ini kazandı.
  • Simülasyonların %40'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%68
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,63 beklenen gol hesaplıyor (Genoa CFC 1,84, Bologna 1,80).
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Bologna son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %70'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

2.5 alt

Toplam gol

%32
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,63 beklenen gol hesaplıyor (Genoa CFC 1,84, Bologna 1,80).
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Bologna son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Genoa CFC son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%71
Güven66/100Orta risk
  • Genoa CFC son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Bologna son 30 maçının %80'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,63 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %71'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
Genoa CFC — Bologna · Kuponperest