27 Kasım Pazartesi · 20:00
Kuponperest analizi
FUL%46Beraberlik%25WWA%29
En güçlü istatistiksel sinyal
3.5 alt%72
Güven68/100Orta riskModel uyumu 98%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 2,67 beklenen gol hesaplıyor (Fulham 1,55, Wolverhampton Wanderers 1,13).
- Fulham son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 1,25 gol yedi.
- Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,39 gol attı, 1,41 gol yedi.
- Fulham son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Beklenen gol (ev)
1,55
Beklenen gol (dep.)
1,13
Toplam beklenen gol
2,67
En olası skor
1-1
%12
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven49/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Fulham 1617, Wolverhampton Wanderers 1467.
- Fulham iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 1,47 gol attı.
- Simülasyonların %46'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven68/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1617 — 1467).
- Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven58/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Wolverhampton Wanderers 1467, Fulham 1617.
- Wolverhampton Wanderers deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
- Simülasyonların %29'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven57/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,67 beklenen gol hesaplıyor (Fulham 1,55, Wolverhampton Wanderers 1,13).
- Fulham son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 1,25 gol yedi.
- Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,39 gol attı, 1,41 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven57/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,67 beklenen gol hesaplıyor (Fulham 1,55, Wolverhampton Wanderers 1,13).
- Fulham son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 1,25 gol yedi.
- Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,39 gol attı, 1,41 gol yedi.
- Fulham son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven59/100Orta risk
- Fulham son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
- Wolverhampton Wanderers son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,67 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %53'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).