10 Aralık Pazar · 14:00
Kuponperest analizi
FUL%54Beraberlik%23WHA%23
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır veya berabere%77
Güven61/100Orta riskModel uyumu 73%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Fulham 1617, West Ham United 1577.
- Fulham iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 1,47 gol attı.
- Simülasyonların %60'inde ev sahibi kazandı.
Beklenen gol (ev)
1,91
Beklenen gol (dep.)
0,95
Toplam beklenen gol
2,86
En olası skor
1-0
%11
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven46/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Fulham 1617, West Ham United 1577.
- Fulham iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 1,47 gol attı.
- Simülasyonların %60'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven65/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1617 — 1577).
- Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven58/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: West Ham United 1577, Fulham 1617.
- West Ham United deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
- Simülasyonların %17'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven57/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,86 beklenen gol hesaplıyor (Fulham 1,91, West Ham United 0,95).
- Fulham son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 1,25 gol yedi.
- West Ham United son 30 maçta maç başına 1,23 gol attı, 1,72 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %53'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven57/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,86 beklenen gol hesaplıyor (Fulham 1,91, West Ham United 0,95).
- Fulham son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 1,25 gol yedi.
- West Ham United son 30 maçta maç başına 1,23 gol attı, 1,72 gol yedi.
- Fulham son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven56/100Yüksek risk
- Fulham son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
- West Ham United son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,86 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %50'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).