19 Ağustos Cumartesi · 15:00
Kuponperest analizi
FUL%39Beraberlik%28BRE%33
En güçlü istatistiksel sinyal
3.5 alt%73
Güven67/100Orta riskModel uyumu 89%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 2,69 beklenen gol hesaplıyor (Fulham 1,48, Brentford 1,21).
- Fulham son 30 maçta maç başına 1,02 gol attı, 1,23 gol yedi.
- Brentford son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,33 gol yedi.
- Fulham son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Beklenen gol (ev)
1,48
Beklenen gol (dep.)
1,21
Toplam beklenen gol
2,69
En olası skor
1-1
%12
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven56/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Fulham 1616, Brentford 1690.
- Fulham iç sahada oynadığı 16 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,44 gol attı.
- Simülasyonların %43'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven63/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1616 — 1690).
- Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven62/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Brentford 1690, Fulham 1616.
- Brentford deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
- Simülasyonların %32'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven58/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,69 beklenen gol hesaplıyor (Fulham 1,48, Brentford 1,21).
- Fulham son 30 maçta maç başına 1,02 gol attı, 1,23 gol yedi.
- Brentford son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,33 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %48'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven58/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,69 beklenen gol hesaplıyor (Fulham 1,48, Brentford 1,21).
- Fulham son 30 maçta maç başına 1,02 gol attı, 1,23 gol yedi.
- Brentford son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,33 gol yedi.
- Fulham son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven59/100Orta risk
- Fulham son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
- Brentford son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,69 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %54'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).