23 Şubat Cumartesi · 20:30
Kuponperest analizi
FCA%35Beraberlik%25ROM%39
En güçlü istatistiksel sinyal
3.5 alt%80
Güven65/100Orta riskModel uyumu 71%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 2,36 beklenen gol hesaplıyor (Frosinone Calcio 1,20, Roma 1,15).
- Frosinone Calcio son 30 maçta maç başına 1,23 gol attı, 1,29 gol yedi.
- Roma son 30 maçta maç başına 1,90 gol attı, 0,98 gol yedi.
- Frosinone Calcio son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Beklenen gol (ev)
1,20
Beklenen gol (dep.)
1,15
Toplam beklenen gol
2,36
En olası skor
1-1
%13
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven58/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Frosinone Calcio 1664, Roma 1822.
- Frosinone Calcio iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,27 gol attı.
- Simülasyonların %38'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven64/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1664 — 1822).
- Simülasyonların %27'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven55/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Roma 1822, Frosinone Calcio 1664.
- Roma deplasmanda oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı.
- Simülasyonların %35'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven52/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,36 beklenen gol hesaplıyor (Frosinone Calcio 1,20, Roma 1,15).
- Frosinone Calcio son 30 maçta maç başına 1,23 gol attı, 1,29 gol yedi.
- Roma son 30 maçta maç başına 1,90 gol attı, 0,98 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %33'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.
2.5 alt
Toplam gol
Güven52/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,36 beklenen gol hesaplıyor (Frosinone Calcio 1,20, Roma 1,15).
- Frosinone Calcio son 30 maçta maç başına 1,23 gol attı, 1,29 gol yedi.
- Roma son 30 maçta maç başına 1,90 gol attı, 0,98 gol yedi.
- Frosinone Calcio son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven56/100Yüksek risk
- Frosinone Calcio son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Roma son 30 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,36 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %42'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).