KuponperestV2
23 Eylül Pazar · 20:30
Frosinone Calcio
0-2Maç sonucu · İY 0-0
Juventus

Kuponperest analizi

FCA%37Beraberlik%26JUV%37

En güçlü istatistiksel sinyal

3.5 alt%76
Güven69/100Orta riskModel uyumu 96%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 2,49 beklenen gol hesaplıyor (Frosinone Calcio 1,29, Juventus 1,20).
  • Frosinone Calcio son 30 maçta maç başına 1,23 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Juventus son 30 maçta maç başına 1,65 gol attı, 0,99 gol yedi.
  • Frosinone Calcio son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Beklenen gol (ev)

1,29

Beklenen gol (dep.)

1,20

Toplam beklenen gol

2,49

En olası skor

1-1

%13

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%37
Güven59/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Frosinone Calcio 1664, Juventus 1765.
  • Frosinone Calcio iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,27 gol attı.
  • Simülasyonların %38'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%26
Güven65/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1664 — 1765).
  • Simülasyonların %26'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%37
Güven59/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Juventus 1765, Frosinone Calcio 1664.
  • Juventus deplasmanda oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı.
  • Simülasyonların %36'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%45
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,49 beklenen gol hesaplıyor (Frosinone Calcio 1,29, Juventus 1,20).
  • Frosinone Calcio son 30 maçta maç başına 1,23 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Juventus son 30 maçta maç başına 1,65 gol attı, 0,99 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %45'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

2.5 alt

Toplam gol

%55
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,49 beklenen gol hesaplıyor (Frosinone Calcio 1,29, Juventus 1,20).
  • Frosinone Calcio son 30 maçta maç başına 1,23 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Juventus son 30 maçta maç başına 1,65 gol attı, 0,99 gol yedi.
  • Frosinone Calcio son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%48
Güven53/100Yüksek risk
  • Frosinone Calcio son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Juventus son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,49 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %49'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
Frosinone Calcio — Juventus · Kuponperest