KuponperestV2
30 Eylül Pazar · 15:00
Frosinone Calcio
1-2Maç sonucu · İY 1-2
Genoa CFC

Kuponperest analizi

FCA%56Beraberlik%24GCF%21

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi kazanır veya berabere%79
Güven69/100Düşük riskModel uyumu 89%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Frosinone Calcio 1664, Genoa CFC 1542.
  • Frosinone Calcio iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,27 gol attı.
  • Simülasyonların %58'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (1-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,61

Beklenen gol (dep.)

0,76

Toplam beklenen gol

2,37

En olası skor

1-0

%15

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%56
Güven57/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Frosinone Calcio 1664, Genoa CFC 1542.
  • Frosinone Calcio iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,27 gol attı.
  • Simülasyonların %58'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (1-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%24
Güven66/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1664 — 1542).
  • Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (1-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%21
Güven62/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Genoa CFC 1542, Frosinone Calcio 1664.
  • Genoa CFC deplasmanda oynadığı 12 maçın %25'ini kazandı.
  • Simülasyonların %17'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (1-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%45
Güven53/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,37 beklenen gol hesaplıyor (Frosinone Calcio 1,61, Genoa CFC 0,76).
  • Frosinone Calcio son 30 maçta maç başına 1,23 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %43'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

2.5 alt

Toplam gol

%55
Güven53/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,37 beklenen gol hesaplıyor (Frosinone Calcio 1,61, Genoa CFC 0,76).
  • Frosinone Calcio son 30 maçta maç başına 1,23 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Frosinone Calcio son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%45
Güven58/100Yüksek risk
  • Frosinone Calcio son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Genoa CFC son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,37 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %44'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
Frosinone Calcio — Genoa CFC · Kuponperest