KuponperestV2
25 Mayıs Cumartesi · 18:00

Kuponperest analizi

FCA%60Beraberlik%27CVE%13

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi kazanır veya berabere%87
Güven60/100Orta riskModel uyumu 56%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Frosinone Calcio 1664, Chievo Verona 1620.
  • Frosinone Calcio iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,27 gol attı.
  • Simülasyonların %64'inde ev sahibi kazandı.

Beklenen gol (ev)

1,61

Beklenen gol (dep.)

0,49

Toplam beklenen gol

2,10

En olası skor

1-0

%20

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%60
Güven49/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Frosinone Calcio 1664, Chievo Verona 1620.
  • Frosinone Calcio iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,27 gol attı.
  • Simülasyonların %64'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%27
Güven60/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1664 — 1620).
  • Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%13
Güven61/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Chievo Verona 1620, Frosinone Calcio 1664.
  • Chievo Verona deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
  • Simülasyonların %11'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%38
Güven51/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,10 beklenen gol hesaplıyor (Frosinone Calcio 1,61, Chievo Verona 0,49).
  • Frosinone Calcio son 30 maçta maç başına 1,23 gol attı, 1,30 gol yedi.
  • Chievo Verona son 30 maçta maç başına 0,57 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %34'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

2.5 alt

Toplam gol

%62
Güven51/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,10 beklenen gol hesaplıyor (Frosinone Calcio 1,61, Chievo Verona 0,49).
  • Frosinone Calcio son 30 maçta maç başına 1,23 gol attı, 1,30 gol yedi.
  • Chievo Verona son 30 maçta maç başına 0,57 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • Frosinone Calcio son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%33
Güven60/100Yüksek risk
  • Frosinone Calcio son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Chievo Verona son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,10 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %32'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %51).
Frosinone Calcio — Chievo Verona · Kuponperest