18 Mayıs Cumartesi · 15:30
Kuponperest analizi
FRE%77Beraberlik%151FC%8
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi 2.5 üst%65
Güven64/100Orta riskModel uyumu 94%
Neden?
- Freiburg için beklenen gol: 3,39.
- İç sahada maç başına 2,31 gol üretiyor.
- 1. FC Nürnberg deplasmanda maç başına 2,93 gol yiyor.
Beklenen gol (ev)
3,39
Beklenen gol (dep.)
0,67
Toplam beklenen gol
4,06
En olası skor
3-0
%11
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven44/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: Freiburg 1680, 1. FC Nürnberg 1620.
- Freiburg iç sahada oynadığı 16 maçın %69'ini kazandı, maç başına 2,31 gol attı.
- Simülasyonların %89'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven59/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1680 — 1620).
- Simülasyonların %8'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven60/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: 1. FC Nürnberg 1620, Freiburg 1680.
- 1. FC Nürnberg deplasmanda oynadığı 15 maçın %0'ini kazandı.
- Simülasyonların %4'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven55/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 4,06 beklenen gol hesaplıyor (Freiburg 3,39, 1. FC Nürnberg 0,67).
- Freiburg son 30 maçta maç başına 1,88 gol attı, 1,63 gol yedi.
- 1. FC Nürnberg son 30 maçta maç başına 0,69 gol attı, 2,08 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %77'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.
2.5 alt
Toplam gol
Güven55/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 4,06 beklenen gol hesaplıyor (Freiburg 3,39, 1. FC Nürnberg 0,67).
- Freiburg son 30 maçta maç başına 1,88 gol attı, 1,63 gol yedi.
- 1. FC Nürnberg son 30 maçta maç başına 0,69 gol attı, 2,08 gol yedi.
- Freiburg son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven53/100Yüksek risk
- Freiburg son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- 1. FC Nürnberg son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 4,06 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %46'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).