KuponperestV2
8 Şubat Cumartesi · 15:30
Freiburg
1-0Maç sonucu · İY 1-0
1. FC Heidenheim 1846

Kuponperest analizi

FRE%60Beraberlik%201FC%20

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi kazanır veya berabere%80
Güven70/100Düşük riskModel uyumu 90%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Freiburg 1677, 1. FC Heidenheim 1846 1487.
  • Freiburg iç sahada oynadığı 15 maçın %60'ini kazandı, maç başına 2,13 gol attı.
  • Simülasyonların %61'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

2,45

Beklenen gol (dep.)

1,39

Toplam beklenen gol

3,84

En olası skor

2-1

%9

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%60
Güven61/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Freiburg 1677, 1. FC Heidenheim 1846 1487.
  • Freiburg iç sahada oynadığı 15 maçın %60'ini kazandı, maç başına 2,13 gol attı.
  • Simülasyonların %61'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%20
Güven70/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1677 — 1487).
  • Simülasyonların %19'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%20
Güven70/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: 1. FC Heidenheim 1846 1487, Freiburg 1677.
  • 1. FC Heidenheim 1846 deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %21'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%73
Güven68/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,84 beklenen gol hesaplıyor (Freiburg 2,45, 1. FC Heidenheim 1846 1,39).
  • Freiburg son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,66 gol yedi.
  • 1. FC Heidenheim 1846 son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 2,23 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %74'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 alt

Toplam gol

%27
Güven68/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,84 beklenen gol hesaplıyor (Freiburg 2,45, 1. FC Heidenheim 1846 1,39).
  • Freiburg son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,66 gol yedi.
  • 1. FC Heidenheim 1846 son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 2,23 gol yedi.
  • Freiburg son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%68
Güven66/100Orta risk
  • Freiburg son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • 1. FC Heidenheim 1846 son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,84 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %67'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).
Freiburg — 1. FC Heidenheim 1846 · Kuponperest