KuponperestV2
3 Ağustos Pazar · 03:00
Fluminense
1-0Maç sonucu · İY 1-0
Grêmio FBPA

Kuponperest analizi

FLU%56Beraberlik%25FBP%19

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi kazanır veya berabere%81
Güven68/100Düşük riskModel uyumu 84%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Fluminense 1585, Grêmio FBPA 1493.
  • Fluminense iç sahada oynadığı 15 maçın %67'ini kazandı, maç başına 1,87 gol attı.
  • Simülasyonların %61'inde ev sahibi kazandı.

Beklenen gol (ev)

1,65

Beklenen gol (dep.)

0,75

Toplam beklenen gol

2,40

En olası skor

1-0

%15

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%56
Güven52/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Fluminense 1585, Grêmio FBPA 1493.
  • Fluminense iç sahada oynadığı 15 maçın %67'ini kazandı, maç başına 1,87 gol attı.
  • Simülasyonların %61'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%25
Güven66/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1585 — 1493).
  • Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%19
Güven65/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Grêmio FBPA 1493, Fluminense 1585.
  • Grêmio FBPA deplasmanda oynadığı 14 maçın %7'ini kazandı.
  • Simülasyonların %15'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%45
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,40 beklenen gol hesaplıyor (Fluminense 1,65, Grêmio FBPA 0,75).
  • Fluminense son 30 maçta maç başına 1,57 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • Grêmio FBPA son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %43'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%55
Güven55/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,40 beklenen gol hesaplıyor (Fluminense 1,65, Grêmio FBPA 0,75).
  • Fluminense son 30 maçta maç başına 1,57 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • Grêmio FBPA son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Fluminense son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%48
Güven43/100Yüksek risk
  • Fluminense son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Grêmio FBPA son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,40 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %42'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).