4 Ekim Cuma · 03:30
Kuponperest analizi
FLU%43Beraberlik%23CRU%34
En güçlü istatistiksel sinyal
2.5 üst%62
Güven62/100Orta riskModel uyumu 94%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 3,28 beklenen gol hesaplıyor (Fluminense 1,84, Cruzeiro EC 1,44).
- Fluminense son 30 maçta maç başına 1,56 gol attı, 1,35 gol yedi.
- Cruzeiro EC son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,28 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
Beklenen gol (ev)
1,84
Beklenen gol (dep.)
1,44
Toplam beklenen gol
3,28
En olası skor
1-1
%10
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven55/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Fluminense 1585, Cruzeiro EC 1609.
- Fluminense iç sahada oynadığı 15 maçın %67'ini kazandı, maç başına 1,87 gol attı.
- Simülasyonların %44'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven63/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1585 — 1609).
- Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven54/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Cruzeiro EC 1609, Fluminense 1585.
- Cruzeiro EC deplasmanda oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı.
- Simülasyonların %33'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven62/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,28 beklenen gol hesaplıyor (Fluminense 1,84, Cruzeiro EC 1,44).
- Fluminense son 30 maçta maç başına 1,56 gol attı, 1,35 gol yedi.
- Cruzeiro EC son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,28 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven62/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,28 beklenen gol hesaplıyor (Fluminense 1,84, Cruzeiro EC 1,44).
- Fluminense son 30 maçta maç başına 1,56 gol attı, 1,35 gol yedi.
- Cruzeiro EC son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,28 gol yedi.
- Fluminense son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven61/100Orta risk
- Fluminense son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
- Cruzeiro EC son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,28 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %64'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).