KuponperestV2
26 Ağustos Cumartesi · 15:00
Everton
0-1Maç sonucu · İY 0-0
Wolverhampton Wanderers

Kuponperest analizi

EVE%61Beraberlik%25WWA%14

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi kazanır veya berabere%86
Güven72/100Düşük riskModel uyumu 89%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Everton 1645, Wolverhampton Wanderers 1467.
  • Everton iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,53 gol attı.
  • Simülasyonların %65'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

2,01

Beklenen gol (dep.)

0,78

Toplam beklenen gol

2,79

En olası skor

2-0

%12

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%61
Güven53/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Everton 1645, Wolverhampton Wanderers 1467.
  • Everton iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,53 gol attı.
  • Simülasyonların %65'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%25
Güven57/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1645 — 1467).
  • Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%14
Güven72/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Wolverhampton Wanderers 1467, Everton 1645.
  • Wolverhampton Wanderers deplasmanda oynadığı 15 maçın %0'ini kazandı.
  • Simülasyonların %13'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%51
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,79 beklenen gol hesaplıyor (Everton 2,01, Wolverhampton Wanderers 0,78).
  • Everton son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %52'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%49
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,79 beklenen gol hesaplıyor (Everton 2,01, Wolverhampton Wanderers 0,78).
  • Everton son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Everton son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%47
Güven58/100Yüksek risk
  • Everton son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,79 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %44'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).
Everton — Wolverhampton Wanderers · Kuponperest