30 Eylül Cumartesi · 15:00
Kuponperest analizi
EVE%55Beraberlik%23LTO%22
En güçlü istatistiksel sinyal
3.5 üst%54
Güven49/100Yüksek riskModel uyumu 62%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 4,01 beklenen gol hesaplıyor (Everton 2,53, Luton Town 1,48).
- Everton son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,39 gol yedi.
- Luton Town son 30 maçta maç başına 1,51 gol attı, 2,50 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %76'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
Beklenen gol (ev)
2,53
Beklenen gol (dep.)
1,48
Toplam beklenen gol
4,01
En olası skor
2-1
%9
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven48/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Everton 1645, Luton Town 1620.
- Everton iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,53 gol attı.
- Simülasyonların %60'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven58/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1645 — 1620).
- Simülasyonların %18'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven64/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Luton Town 1620, Everton 1645.
- Luton Town deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
- Simülasyonların %22'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven55/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 4,01 beklenen gol hesaplıyor (Everton 2,53, Luton Town 1,48).
- Everton son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,39 gol yedi.
- Luton Town son 30 maçta maç başına 1,51 gol attı, 2,50 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %76'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven55/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 4,01 beklenen gol hesaplıyor (Everton 2,53, Luton Town 1,48).
- Everton son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,39 gol yedi.
- Luton Town son 30 maçta maç başına 1,51 gol attı, 2,50 gol yedi.
- Everton son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven66/100Orta risk
- Everton son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Luton Town son 30 maçının %87'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 4,01 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %73'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).