22 Mayıs Cumartesi · 03:00
Kuponperest analizi
ETR%13Beraberlik%16PSG%71
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%87
Güven66/100Düşük riskModel uyumu 89%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Paris Saint-Germain 1884, ES Troyes 1555.
- Paris Saint-Germain deplasmanda oynadığı 16 maçın %69'ini kazandı.
- Simülasyonların %74'inde deplasman kazandı.
Beklenen gol (ev)
0,83
Beklenen gol (dep.)
2,54
Toplam beklenen gol
3,36
En olası skor
0-2
%11
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven62/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: ES Troyes 1555, Paris Saint-Germain 1884.
- ES Troyes iç sahada oynadığı 5 maçın %20'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
- Simülasyonların %11'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven67/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1555 — 1884).
- Simülasyonların %15'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven54/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: Paris Saint-Germain 1884, ES Troyes 1555.
- Paris Saint-Germain deplasmanda oynadığı 16 maçın %69'ini kazandı.
- Simülasyonların %74'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven52/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,36 beklenen gol hesaplıyor (ES Troyes 0,83, Paris Saint-Germain 2,54).
- ES Troyes son 9 maçta maç başına 0,75 gol attı, 1,83 gol yedi.
- Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,01 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven52/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,36 beklenen gol hesaplıyor (ES Troyes 0,83, Paris Saint-Germain 2,54).
- ES Troyes son 9 maçta maç başına 0,75 gol attı, 1,83 gol yedi.
- Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,01 gol yedi.
- ES Troyes son maçlarının %67'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven50/100Yüksek risk
- ES Troyes son 9 maçının %33'inde iki takım da gol attı.
- Paris Saint-Germain son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,36 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %51'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).