25 Kasım Pazartesi · 18:30
Kuponperest analizi
EMP%22Beraberlik%26UCA%52
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%78
Güven58/100Orta riskModel uyumu 55%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Udinese Calcio 1546, Empoli 1507.
- Udinese Calcio deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
- Simülasyonların %60'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
0,88
Beklenen gol (dep.)
1,86
Toplam beklenen gol
2,74
En olası skor
0-1
%12
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven60/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Empoli 1507, Udinese Calcio 1546.
- Empoli iç sahada oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı, maç başına 0,60 gol attı.
- Simülasyonların %19'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven59/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1507 — 1546).
- Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven41/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Udinese Calcio 1546, Empoli 1507.
- Udinese Calcio deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
- Simülasyonların %60'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven60/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,74 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 0,88, Udinese Calcio 1,86).
- Empoli son 30 maçta maç başına 0,74 gol attı, 1,84 gol yedi.
- Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,22 gol attı, 1,83 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %52'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven60/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,74 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 0,88, Udinese Calcio 1,86).
- Empoli son 30 maçta maç başına 0,74 gol attı, 1,84 gol yedi.
- Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,22 gol attı, 1,83 gol yedi.
- Empoli son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven57/100Yüksek risk
- Empoli son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Udinese Calcio son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,74 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %47'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).