11 Kasım Pazar · 15:00
Kuponperest analizi
EMP%21Beraberlik%24UCA%55
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%79
Güven60/100Orta riskModel uyumu 66%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Udinese Calcio 1589, Empoli 1507.
- Udinese Calcio deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
- Simülasyonların %63'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
0,99
Beklenen gol (dep.)
2,03
Toplam beklenen gol
3,03
En olası skor
0-2
%10
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven62/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Empoli 1507, Udinese Calcio 1589.
- Empoli iç sahada oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı, maç başına 0,60 gol attı.
- Simülasyonların %19'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven59/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1507 — 1589).
- Simülasyonların %18'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven44/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Udinese Calcio 1589, Empoli 1507.
- Udinese Calcio deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
- Simülasyonların %63'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven55/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,03 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 0,99, Udinese Calcio 2,03).
- Empoli son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,87 gol yedi.
- Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,54 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.
2.5 alt
Toplam gol
Güven55/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,03 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 0,99, Udinese Calcio 2,03).
- Empoli son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,87 gol yedi.
- Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,54 gol yedi.
- Empoli son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven59/100Orta risk
- Empoli son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Udinese Calcio son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,03 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %55'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).