26 Mayıs Pazar · 20:45
Kuponperest analizi
EMP%13Beraberlik%19ROM%69
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%87
Güven79/100Düşük riskModel uyumu 94%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Roma 1839, Empoli 1507.
- Roma deplasmanda oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı.
- Simülasyonların %70'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
0,75
Beklenen gol (dep.)
2,26
Toplam beklenen gol
3,01
En olası skor
0-2
%13
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven79/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Empoli 1507, Roma 1839.
- Empoli iç sahada oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı, maç başına 0,60 gol attı.
- Simülasyonların %13'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven73/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1507 — 1839).
- Simülasyonların %17'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven65/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: Roma 1839, Empoli 1507.
- Roma deplasmanda oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı.
- Simülasyonların %70'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven66/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,01 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 0,75, Roma 2,26).
- Empoli son 30 maçta maç başına 0,74 gol attı, 1,84 gol yedi.
- Roma son 30 maçta maç başına 2,29 gol attı, 1,16 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven66/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,01 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 0,75, Roma 2,26).
- Empoli son 30 maçta maç başına 0,74 gol attı, 1,84 gol yedi.
- Roma son 30 maçta maç başına 2,29 gol attı, 1,16 gol yedi.
- Empoli son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven64/100Orta risk
- Empoli son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Roma son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,01 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %48'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).