KuponperestV2
30 Ekim Çarşamba · 20:30
Empoli
0-3Maç sonucu · İY 0-0
Internazionale Milano

Kuponperest analizi

EMP%11Beraberlik%18INT%71

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır veya berabere%89
Güven76/100Düşük riskModel uyumu 99%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Internazionale Milano 1890, Empoli 1507.
  • Internazionale Milano deplasmanda oynadığı 15 maçın %60'ini kazandı.
  • Simülasyonların %73'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

0,73

Beklenen gol (dep.)

2,23

Toplam beklenen gol

2,96

En olası skor

0-2

%13

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%11
Güven74/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Empoli 1507, Internazionale Milano 1890.
  • Empoli iç sahada oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı, maç başına 0,60 gol attı.
  • Simülasyonların %10'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%18
Güven69/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1507 — 1890).
  • Simülasyonların %17'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%71
Güven61/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Internazionale Milano 1890, Empoli 1507.
  • Internazionale Milano deplasmanda oynadığı 15 maçın %60'ini kazandı.
  • Simülasyonların %73'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%57
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,96 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 0,73, Internazionale Milano 2,23).
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,74 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • Internazionale Milano son 30 maçta maç başına 2,49 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %56'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%43
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,96 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 0,73, Internazionale Milano 2,23).
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,74 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • Internazionale Milano son 30 maçta maç başına 2,49 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Empoli son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%49
Güven52/100Yüksek risk
  • Empoli son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Internazionale Milano son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,96 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %44'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).