25 Ocak Cumartesi · 22:45
Kuponperest analizi
EMP%16Beraberlik%24BOL%60
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%84
Güven66/100Düşük riskModel uyumu 72%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Bologna FC 1909 1676, Empoli 1507.
- Bologna FC 1909 deplasmanda oynadığı 15 maçın %67'ini kazandı.
- Simülasyonların %63'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
0,64
Beklenen gol (dep.)
1,81
Toplam beklenen gol
2,44
En olası skor
0-1
%16
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven67/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Empoli 1507, Bologna FC 1909 1676.
- Empoli iç sahada oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı, maç başına 0,60 gol attı.
- Simülasyonların %14'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven67/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1507 — 1676).
- Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven54/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: Bologna FC 1909 1676, Empoli 1507.
- Bologna FC 1909 deplasmanda oynadığı 15 maçın %67'ini kazandı.
- Simülasyonların %63'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven57/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,44 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 0,64, Bologna FC 1909 1,81).
- Empoli son 30 maçta maç başına 0,74 gol attı, 1,84 gol yedi.
- Bologna FC 1909 son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,52 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %46'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven57/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,44 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 0,64, Bologna FC 1909 1,81).
- Empoli son 30 maçta maç başına 0,74 gol attı, 1,84 gol yedi.
- Bologna FC 1909 son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,52 gol yedi.
- Empoli son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven51/100Yüksek risk
- Empoli son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Bologna FC 1909 son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,44 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %42'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).