KuponperestV2
5 Mayıs Pazar · 12:30
Empoli
1-0Maç sonucu · İY 0-0
ACF Fiorentina

Kuponperest analizi

EMP%25Beraberlik%29AFI%46

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır veya berabere%75
Güven66/100Orta riskModel uyumu 88%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: ACF Fiorentina 1605, Empoli 1507.
  • ACF Fiorentina deplasmanda oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı.
  • Simülasyonların %48'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,01

Beklenen gol (dep.)

1,48

Toplam beklenen gol

2,49

En olası skor

1-1

%13

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%25
Güven65/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Empoli 1507, ACF Fiorentina 1605.
  • Empoli iç sahada oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı, maç başına 0,60 gol attı.
  • Simülasyonların %25'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%29
Güven61/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1507 — 1605).
  • Simülasyonların %28'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%46
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: ACF Fiorentina 1605, Empoli 1507.
  • ACF Fiorentina deplasmanda oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı.
  • Simülasyonların %48'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%48
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,49 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 1,01, ACF Fiorentina 1,48).
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,87 gol yedi.
  • ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %45'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

2.5 alt

Toplam gol

%52
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,49 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 1,01, ACF Fiorentina 1,48).
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,87 gol yedi.
  • ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • Empoli son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%52
Güven52/100Yüksek risk
  • Empoli son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • ACF Fiorentina son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,49 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %51'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %51).
Empoli — ACF Fiorentina · Kuponperest