30 Eylül Pazar · 15:30
Kuponperest analizi
EFR%52Beraberlik%25H96%23
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi 0.5 üst%90
Güven70/100Düşük riskModel uyumu 95%
Neden?
- Eintracht Frankfurt için beklenen gol: 2,33.
- İç sahada maç başına 1,53 gol üretiyor.
- Hannover 96 deplasmanda maç başına 2,79 gol yiyor.
Beklenen gol (ev)
2,33
Beklenen gol (dep.)
1,32
Toplam beklenen gol
3,65
En olası skor
2-1
%9
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven42/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Eintracht Frankfurt 1614, Hannover 96 1620.
- Eintracht Frankfurt iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,53 gol attı.
- Simülasyonların %57'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven57/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1614 — 1620).
- Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven61/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Hannover 96 1620, Eintracht Frankfurt 1614.
- Hannover 96 deplasmanda oynadığı 14 maçın %0'ini kazandı.
- Simülasyonların %21'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven65/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,65 beklenen gol hesaplıyor (Eintracht Frankfurt 2,33, Hannover 96 1,32).
- Eintracht Frankfurt son 30 maçta maç başına 1,63 gol attı, 2,45 gol yedi.
- Hannover 96 son 30 maçta maç başına 0,91 gol attı, 2,18 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %70'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.
2.5 alt
Toplam gol
Güven65/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,65 beklenen gol hesaplıyor (Eintracht Frankfurt 2,33, Hannover 96 1,32).
- Eintracht Frankfurt son 30 maçta maç başına 1,63 gol attı, 2,45 gol yedi.
- Hannover 96 son 30 maçta maç başına 0,91 gol attı, 2,18 gol yedi.
- Eintracht Frankfurt son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven62/100Orta risk
- Eintracht Frankfurt son 30 maçının %77'inde iki takım da gol attı.
- Hannover 96 son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,65 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %64'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).