5 Mayıs Cumartesi · 15:30
Kuponperest analizi
EFR%47Beraberlik%24HAM%29
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi 0.5 üst%88
Güven70/100Düşük riskModel uyumu 90%
Neden?
- Eintracht Frankfurt için beklenen gol: 2,08.
- İç sahada maç başına 1,53 gol üretiyor.
- Hamburger deplasmanda maç başına 2,27 gol yiyor.
Beklenen gol (ev)
2,08
Beklenen gol (dep.)
1,47
Toplam beklenen gol
3,56
En olası skor
2-1
%9
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven46/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Eintracht Frankfurt 1614, Hamburger 1568.
- Eintracht Frankfurt iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,53 gol attı.
- Simülasyonların %52'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven61/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1614 — 1568).
- Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven61/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Hamburger 1568, Eintracht Frankfurt 1614.
- Hamburger deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
- Simülasyonların %27'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven64/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,56 beklenen gol hesaplıyor (Eintracht Frankfurt 2,08, Hamburger 1,47).
- Eintracht Frankfurt son 30 maçta maç başına 1,63 gol attı, 2,45 gol yedi.
- Hamburger son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 2,19 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %68'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.
2.5 alt
Toplam gol
Güven64/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,56 beklenen gol hesaplıyor (Eintracht Frankfurt 2,08, Hamburger 1,47).
- Eintracht Frankfurt son 30 maçta maç başına 1,63 gol attı, 2,45 gol yedi.
- Hamburger son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 2,19 gol yedi.
- Eintracht Frankfurt son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven59/100Orta risk
- Eintracht Frankfurt son 30 maçının %77'inde iki takım da gol attı.
- Hamburger son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,56 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %64'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).