9 Aralık Cumartesi · 15:30
Kuponperest analizi
EFR%17Beraberlik%17BMÜ%65
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman 1.5 üst%77
Güven64/100Orta riskModel uyumu 65%
Neden?
- Bayern München için beklenen gol: 2,67.
- Deplasmanda maç başına 2,88 gol üretiyor.
- Eintracht Frankfurt iç sahada maç başına 1,63 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,22
Beklenen gol (dep.)
2,67
Toplam beklenen gol
3,89
En olası skor
1-2
%9
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven70/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Eintracht Frankfurt 1629, Bayern München 1964.
- Eintracht Frankfurt iç sahada oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı, maç başına 1,63 gol attı.
- Simülasyonların %17'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven72/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1629 — 1964).
- Simülasyonların %16'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven57/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: Bayern München 1964, Eintracht Frankfurt 1629.
- Bayern München deplasmanda oynadığı 16 maçın %75'ini kazandı.
- Simülasyonların %68'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven69/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,89 beklenen gol hesaplıyor (Eintracht Frankfurt 1,22, Bayern München 2,67).
- Eintracht Frankfurt son 30 maçta maç başına 1,51 gol attı, 2,20 gol yedi.
- Bayern München son 30 maçta maç başına 3,42 gol attı, 1,22 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %75'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.
2.5 alt
Toplam gol
Güven69/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,89 beklenen gol hesaplıyor (Eintracht Frankfurt 1,22, Bayern München 2,67).
- Eintracht Frankfurt son 30 maçta maç başına 1,51 gol attı, 2,20 gol yedi.
- Bayern München son 30 maçta maç başına 3,42 gol attı, 1,22 gol yedi.
- Eintracht Frankfurt son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven63/100Orta risk
- Eintracht Frankfurt son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
- Bayern München son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,89 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %63'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).