8 Ekim Pazar · 19:30
Kuponperest analizi
EFR%47Beraberlik%251FC%28
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi 0.5 üst%86
Güven74/100Düşük riskModel uyumu 98%
Neden?
- Eintracht Frankfurt için beklenen gol: 1,98.
- İç sahada maç başına 1,63 gol üretiyor.
- 1. FC Heidenheim 1846 deplasmanda maç başına 2,07 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,98
Beklenen gol (dep.)
1,56
Toplam beklenen gol
3,54
En olası skor
1-1
%9
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven51/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Eintracht Frankfurt 1629, 1. FC Heidenheim 1846 1487.
- Eintracht Frankfurt iç sahada oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı, maç başına 1,63 gol attı.
- Simülasyonların %47'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven61/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1629 — 1487).
- Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven62/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: 1. FC Heidenheim 1846 1487, Eintracht Frankfurt 1629.
- 1. FC Heidenheim 1846 deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
- Simülasyonların %31'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven65/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,54 beklenen gol hesaplıyor (Eintracht Frankfurt 1,98, 1. FC Heidenheim 1846 1,56).
- Eintracht Frankfurt son 30 maçta maç başına 1,51 gol attı, 2,20 gol yedi.
- 1. FC Heidenheim 1846 son 30 maçta maç başına 1,39 gol attı, 2,23 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %66'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.
2.5 alt
Toplam gol
Güven65/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,54 beklenen gol hesaplıyor (Eintracht Frankfurt 1,98, 1. FC Heidenheim 1846 1,56).
- Eintracht Frankfurt son 30 maçta maç başına 1,51 gol attı, 2,20 gol yedi.
- 1. FC Heidenheim 1846 son 30 maçta maç başına 1,39 gol attı, 2,23 gol yedi.
- Eintracht Frankfurt son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven67/100Orta risk
- Eintracht Frankfurt son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
- 1. FC Heidenheim 1846 son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,54 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %68'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).