4 Mayıs Cumartesi · 20:00
Kuponperest analizi
EGU%37Beraberlik%36SCA%27
En güçlü istatistiksel sinyal
2.5 alt%72
Güven48/100Orta riskModel uyumu 58%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 1,66 beklenen gol hesaplıyor (EA Guingamp 0,94, SM Caen 0,71).
- EA Guingamp son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,81 gol yedi.
- SM Caen son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,45 gol yedi.
- EA Guingamp son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Beklenen gol (ev)
0,94
Beklenen gol (dep.)
0,71
Toplam beklenen gol
1,66
En olası skor
0-0
%19
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven43/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: EA Guingamp 1620, SM Caen 1620.
- EA Guingamp iç sahada oynadığı 16 maçın %19'ini kazandı, maç başına 0,81 gol attı.
- Simülasyonların %40'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 0,00 gol atıldı (0-4-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven45/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1620).
- Simülasyonların %34'i beraberlikle bitti.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 0,00 gol atıldı (0-4-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven58/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: SM Caen 1620, EA Guingamp 1620.
- SM Caen deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
- Simülasyonların %26'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 0,00 gol atıldı (0-4-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven48/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 1,66 beklenen gol hesaplıyor (EA Guingamp 0,94, SM Caen 0,71).
- EA Guingamp son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,81 gol yedi.
- SM Caen son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,45 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %25'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven48/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 1,66 beklenen gol hesaplıyor (EA Guingamp 0,94, SM Caen 0,71).
- EA Guingamp son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,81 gol yedi.
- SM Caen son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,45 gol yedi.
- EA Guingamp son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven51/100Yüksek risk
- EA Guingamp son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
- SM Caen son 30 maçının %37'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 1,66 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %32'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).