KuponperestV2
27 Ekim Cumartesi · 20:00
EA Guingamp
1-1Maç sonucu · İY 1-0
RC Strasbourg

Kuponperest analizi

EGU%30Beraberlik%30RST%40

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır veya berabere%70
Güven52/100Orta riskModel uyumu 71%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: RC Strasbourg 1620, EA Guingamp 1620.
  • RC Strasbourg deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %44'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,13

Beklenen gol (dep.)

1,35

Toplam beklenen gol

2,48

En olası skor

1-1

%13

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%30
Güven46/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: EA Guingamp 1620, RC Strasbourg 1620.
  • EA Guingamp iç sahada oynadığı 16 maçın %19'ini kazandı, maç başına 0,81 gol attı.
  • Simülasyonların %31'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%30
Güven50/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1620).
  • Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%40
Güven47/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: RC Strasbourg 1620, EA Guingamp 1620.
  • RC Strasbourg deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %44'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%46
Güven48/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,48 beklenen gol hesaplıyor (EA Guingamp 1,13, RC Strasbourg 1,35).
  • EA Guingamp son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,81 gol yedi.
  • RC Strasbourg son 30 maçta maç başına 1,45 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %44'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%54
Güven48/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,48 beklenen gol hesaplıyor (EA Guingamp 1,13, RC Strasbourg 1,35).
  • EA Guingamp son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,81 gol yedi.
  • RC Strasbourg son 30 maçta maç başına 1,45 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • EA Guingamp son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%51
Güven46/100Yüksek risk
  • EA Guingamp son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • RC Strasbourg son 30 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,48 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %48'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).
EA Guingamp — RC Strasbourg · Kuponperest