KuponperestV2
6 Nisan Cumartesi · 20:00
EA Guingamp
1-1Maç sonucu · İY 1-0
Monaco

Kuponperest analizi

EGU%23Beraberlik%26MON%51

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır veya berabere%77
Güven68/100Orta riskModel uyumu 83%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Monaco 1736, EA Guingamp 1620.
  • Monaco deplasmanda oynadığı 14 maçın %50'ini kazandı.
  • Simülasyonların %53'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,09

Beklenen gol (dep.)

1,66

Toplam beklenen gol

2,76

En olası skor

1-1

%12

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%23
Güven64/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: EA Guingamp 1620, Monaco 1736.
  • EA Guingamp iç sahada oynadığı 16 maçın %19'ini kazandı, maç başına 0,81 gol attı.
  • Simülasyonların %23'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%26
Güven68/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1736).
  • Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%51
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Monaco 1736, EA Guingamp 1620.
  • Monaco deplasmanda oynadığı 14 maçın %50'ini kazandı.
  • Simülasyonların %53'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%53
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,76 beklenen gol hesaplıyor (EA Guingamp 1,09, Monaco 1,66).
  • EA Guingamp son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,81 gol yedi.
  • Monaco son 30 maçta maç başına 1,79 gol attı, 1,44 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %53'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%47
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,76 beklenen gol hesaplıyor (EA Guingamp 1,09, Monaco 1,66).
  • EA Guingamp son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,81 gol yedi.
  • Monaco son 30 maçta maç başına 1,79 gol attı, 1,44 gol yedi.
  • EA Guingamp son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%55
Güven62/100Orta risk
  • EA Guingamp son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Monaco son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,76 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %54'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).
EA Guingamp — Monaco · Kuponperest