22 Şubat Cuma · 19:00
Kuponperest analizi
DFC%32Beraberlik%28SAI%40
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%68
Güven41/100Yüksek riskModel uyumu 26%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Saint-Étienne 1509, Dijon FCO 1620.
- Saint-Étienne deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
- Simülasyonların %45'inde deplasman kazandı.
Beklenen gol (ev)
0,93
Beklenen gol (dep.)
1,30
Toplam beklenen gol
2,23
En olası skor
0-1
%14
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven42/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Dijon FCO 1620, Saint-Étienne 1509.
- Dijon FCO iç sahada oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı, maç başına 0,33 gol attı.
- Simülasyonların %29'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven57/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1509).
- Simülasyonların %26'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven42/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Saint-Étienne 1509, Dijon FCO 1620.
- Saint-Étienne deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
- Simülasyonların %45'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven46/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,23 beklenen gol hesaplıyor (Dijon FCO 0,93, Saint-Étienne 1,30).
- Dijon FCO son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,99 gol yedi.
- Saint-Étienne son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,48 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %40'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven46/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,23 beklenen gol hesaplıyor (Dijon FCO 0,93, Saint-Étienne 1,30).
- Dijon FCO son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,99 gol yedi.
- Saint-Étienne son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,48 gol yedi.
- Dijon FCO son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven49/100Yüksek risk
- Dijon FCO son 30 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
- Saint-Étienne son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,23 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %43'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).