KuponperestV2
13 Aralık Cuma · 23:00
Derby County
4-0Maç sonucu · İY 3-0
Portsmouth

Kuponperest analizi

DER%18Beraberlik%30POR%52

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır veya berabere%82
Güven65/100Orta riskModel uyumu 78%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Portsmouth 1503, Derby County 1370.
  • Portsmouth deplasmanda oynadığı 7 maçın %29'ini kazandı.
  • Simülasyonların %52'inde deplasman kazandı.

Beklenen gol (ev)

0,66

Beklenen gol (dep.)

1,37

Toplam beklenen gol

2,03

En olası skor

0-1

%18

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%18
Güven61/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Derby County 1370, Portsmouth 1503.
  • Derby County iç sahada oynadığı 7 maçın %0'ini kazandı, maç başına 0,57 gol attı.
  • Simülasyonların %19'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%30
Güven60/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1370 — 1503).
  • Simülasyonların %29'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%52
Güven53/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Portsmouth 1503, Derby County 1370.
  • Portsmouth deplasmanda oynadığı 7 maçın %29'ini kazandı.
  • Simülasyonların %52'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%38
Güven48/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,03 beklenen gol hesaplıyor (Derby County 0,66, Portsmouth 1,37).
  • Derby County son 14 maçta maç başına 0,74 gol attı, 2,12 gol yedi.
  • Portsmouth son 14 maçta maç başına 1,39 gol attı, 1,12 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %34'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %61.

2.5 alt

Toplam gol

%62
Güven48/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,03 beklenen gol hesaplıyor (Derby County 0,66, Portsmouth 1,37).
  • Derby County son 14 maçta maç başına 0,74 gol attı, 2,12 gol yedi.
  • Portsmouth son 14 maçta maç başına 1,39 gol attı, 1,12 gol yedi.
  • Derby County son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%41
Güven45/100Yüksek risk
  • Derby County son 14 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Portsmouth son 14 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,03 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %36'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %62).