KuponperestV2
12 Mayıs Cumartesi · 18:30
Deportivo La Coruña
2-4Maç sonucu · İY 0-3
Villarreal

Kuponperest analizi

DLA%29Beraberlik%28VIL%43

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır veya berabere%71
Güven65/100Orta riskModel uyumu 94%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Villarreal 1710, Deportivo La Coruña 1620.
  • Villarreal deplasmanda oynadığı 16 maçın %19'ini kazandı.
  • Simülasyonların %40'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,29

Beklenen gol (dep.)

1,60

Toplam beklenen gol

2,89

En olası skor

1-1

%12

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%29
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Deportivo La Coruña 1620, Villarreal 1710.
  • Deportivo La Coruña iç sahada oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı, maç başına 1,13 gol attı.
  • Simülasyonların %34'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%28
Güven60/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1710).
  • Simülasyonların %26'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%43
Güven57/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Villarreal 1710, Deportivo La Coruña 1620.
  • Villarreal deplasmanda oynadığı 16 maçın %19'ini kazandı.
  • Simülasyonların %40'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%56
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,89 beklenen gol hesaplıyor (Deportivo La Coruña 1,29, Villarreal 1,60).
  • Deportivo La Coruña son 30 maçta maç başına 0,99 gol attı, 2,19 gol yedi.
  • Villarreal son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,47 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %57'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%44
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,89 beklenen gol hesaplıyor (Deportivo La Coruña 1,29, Villarreal 1,60).
  • Deportivo La Coruña son 30 maçta maç başına 0,99 gol attı, 2,19 gol yedi.
  • Villarreal son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,47 gol yedi.
  • Deportivo La Coruña son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%60
Güven58/100Orta risk
  • Deportivo La Coruña son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Villarreal son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,89 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %60'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Deportivo La Coruña — Villarreal · Kuponperest