27 Ocak Pazartesi · 23:00
Kuponperest analizi
ALA%39Beraberlik%31CEL%30
En güçlü istatistiksel sinyal
3.5 alt%83
Güven67/100Düşük riskModel uyumu 80%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 2,05 beklenen gol hesaplıyor (Deportivo Alavés 1,18, RC Celta de Vigo 0,87).
- Deportivo Alavés son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,78 gol yedi.
- RC Celta de Vigo son 30 maçta maç başına 1,11 gol attı, 1,15 gol yedi.
- Deportivo Alavés son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Beklenen gol (ev)
1,18
Beklenen gol (dep.)
0,87
Toplam beklenen gol
2,05
En olası skor
1-0
%15
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven57/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Deportivo Alavés 1581, RC Celta de Vigo 1624.
- Deportivo Alavés iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,60 gol attı.
- Simülasyonların %41'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven62/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1581 — 1624).
- Simülasyonların %29'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven63/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: RC Celta de Vigo 1624, Deportivo Alavés 1581.
- RC Celta de Vigo deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
- Simülasyonların %31'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven49/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,05 beklenen gol hesaplıyor (Deportivo Alavés 1,18, RC Celta de Vigo 0,87).
- Deportivo Alavés son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,78 gol yedi.
- RC Celta de Vigo son 30 maçta maç başına 1,11 gol attı, 1,15 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %33'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven49/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,05 beklenen gol hesaplıyor (Deportivo Alavés 1,18, RC Celta de Vigo 0,87).
- Deportivo Alavés son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,78 gol yedi.
- RC Celta de Vigo son 30 maçta maç başına 1,11 gol attı, 1,15 gol yedi.
- Deportivo Alavés son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven46/100Yüksek risk
- Deportivo Alavés son 30 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
- RC Celta de Vigo son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,05 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %39'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).