KuponperestV2
9 Şubat Pazar · 16:00
Deportivo Alavés
0-1Maç sonucu · İY 0-1
Getafe

Kuponperest analizi

ALA%53Beraberlik%25GET%22

En güçlü istatistiksel sinyal

Karşılıklı gol yok%60
Güven51/100Yüksek riskModel uyumu 59%

Neden?

  • Deportivo Alavés kalesini maçların %17'inde, Getafe %27'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %64'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,61 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,61

Beklenen gol (dep.)

0,61

Toplam beklenen gol

2,22

En olası skor

1-0

%17

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%53
Güven39/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Deportivo Alavés 1581, Getafe 1594.
  • Deportivo Alavés iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,60 gol attı.
  • Simülasyonların %63'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%25
Güven65/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1581 — 1594).
  • Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%22
Güven53/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Getafe 1594, Deportivo Alavés 1581.
  • Getafe deplasmanda oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı.
  • Simülasyonların %15'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%39
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,22 beklenen gol hesaplıyor (Deportivo Alavés 1,61, Getafe 0,61).
  • Deportivo Alavés son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • Getafe son 30 maçta maç başına 0,81 gol attı, 1,26 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %38'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%61
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,22 beklenen gol hesaplıyor (Deportivo Alavés 1,61, Getafe 0,61).
  • Deportivo Alavés son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • Getafe son 30 maçta maç başına 0,81 gol attı, 1,26 gol yedi.
  • Deportivo Alavés son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%40
Güven51/100Yüksek risk
  • Deportivo Alavés son 30 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
  • Getafe son 30 maçının %33'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,22 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %36'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).