28 Mayıs Pazar · 16:30
Kuponperest analizi
CPA%27Beraberlik%24NFO%50
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%73
Güven60/100Orta riskModel uyumu 75%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Nottingham Forest 1628, Crystal Palace 1557.
- Nottingham Forest deplasmanda oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı.
- Simülasyonların %57'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (1-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,42
Beklenen gol (dep.)
2,27
Toplam beklenen gol
3,69
En olası skor
1-2
%9
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven60/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Crystal Palace 1557, Nottingham Forest 1628.
- Crystal Palace iç sahada oynadığı 13 maçın %23'ini kazandı, maç başına 1,23 gol attı.
- Simülasyonların %23'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (1-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven61/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1557 — 1628).
- Simülasyonların %20'i beraberlikle bitti.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (1-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven42/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Nottingham Forest 1628, Crystal Palace 1557.
- Nottingham Forest deplasmanda oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı.
- Simülasyonların %57'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (1-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven55/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,69 beklenen gol hesaplıyor (Crystal Palace 1,42, Nottingham Forest 2,27).
- Crystal Palace son 30 maçta maç başına 0,98 gol attı, 2,22 gol yedi.
- Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,33 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %71'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven55/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,69 beklenen gol hesaplıyor (Crystal Palace 1,42, Nottingham Forest 2,27).
- Crystal Palace son 30 maçta maç başına 0,98 gol attı, 2,22 gol yedi.
- Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,33 gol yedi.
- Crystal Palace son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven55/100Orta risk
- Crystal Palace son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- Nottingham Forest son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,69 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %69'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).