9 Mart Cumartesi · 12:30
Kuponperest analizi
CPA%23Beraberlik%20B&%57
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman 1.5 üst%67
Güven56/100Orta riskModel uyumu 63%
Neden?
- Brighton & Hove Albion için beklenen gol: 2,47.
- Deplasmanda maç başına 1,53 gol üretiyor.
- Crystal Palace iç sahada maç başına 2,00 gol yiyor.
Beklenen gol (ev)
1,31
Beklenen gol (dep.)
2,47
Toplam beklenen gol
3,78
En olası skor
1-2
%9
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven62/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Crystal Palace 1600, Brighton & Hove Albion 1733.
- Crystal Palace iç sahada oynadığı 13 maçın %23'ini kazandı, maç başına 1,31 gol attı.
- Simülasyonların %18'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven66/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1600 — 1733).
- Simülasyonların %18'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven49/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Brighton & Hove Albion 1733, Crystal Palace 1600.
- Brighton & Hove Albion deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
- Simülasyonların %64'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven60/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,78 beklenen gol hesaplıyor (Crystal Palace 1,31, Brighton & Hove Albion 2,47).
- Crystal Palace son 30 maçta maç başına 1,18 gol attı, 1,99 gol yedi.
- Brighton & Hove Albion son 30 maçta maç başına 1,84 gol attı, 1,11 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %74'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.
2.5 alt
Toplam gol
Güven60/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,78 beklenen gol hesaplıyor (Crystal Palace 1,31, Brighton & Hove Albion 2,47).
- Crystal Palace son 30 maçta maç başına 1,18 gol attı, 1,99 gol yedi.
- Brighton & Hove Albion son 30 maçta maç başına 1,84 gol attı, 1,11 gol yedi.
- Crystal Palace son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven56/100Orta risk
- Crystal Palace son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Brighton & Hove Albion son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,78 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %66'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).