KuponperestV2
9 Aralık Cumartesi · 15:00
Crystal Palace
2-2Maç sonucu · İY 2-2
Bournemouth

Kuponperest analizi

CPA%32Beraberlik%25BOU%43

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman 1.5 üst%62
Güven55/100Orta riskModel uyumu 71%

Neden?

  • Bournemouth için beklenen gol: 2,21.
  • Deplasmanda maç başına 1,71 gol üretiyor.
  • Crystal Palace iç sahada maç başına 2,00 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (0-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,84

Beklenen gol (dep.)

2,21

Toplam beklenen gol

4,05

En olası skor

1-2

%8

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%32
Güven65/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Crystal Palace 1588, Bournemouth 1683.
  • Crystal Palace iç sahada oynadığı 13 maçın %23'ini kazandı, maç başına 1,31 gol attı.
  • Simülasyonların %32'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (0-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%25
Güven59/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1588 — 1683).
  • Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (0-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%43
Güven52/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Bournemouth 1683, Crystal Palace 1588.
  • Bournemouth deplasmanda oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı.
  • Simülasyonların %46'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (0-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%74
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,05 beklenen gol hesaplıyor (Crystal Palace 1,84, Bournemouth 2,21).
  • Crystal Palace son 30 maçta maç başına 1,08 gol attı, 2,24 gol yedi.
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,54 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %77'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%26
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,05 beklenen gol hesaplıyor (Crystal Palace 1,84, Bournemouth 2,21).
  • Crystal Palace son 30 maçta maç başına 1,08 gol attı, 2,24 gol yedi.
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,54 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • Crystal Palace son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%74
Güven65/100Orta risk
  • Crystal Palace son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Bournemouth son 30 maçının %80'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 4,05 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %74'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).
Crystal Palace — Bournemouth · Kuponperest