30 Nisan Pazar · 15:00
Kuponperest analizi
CRE%38Beraberlik%27HVE%35
En güçlü istatistiksel sinyal
1.5 üst%77
Güven61/100Orta riskModel uyumu 93%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 2,82 beklenen gol hesaplıyor (Cremonese 1,29, Hellas Verona 1,53).
- Cremonese son 30 maçta maç başına 0,81 gol attı, 2,09 gol yedi.
- Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,75 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
Beklenen gol (ev)
1,29
Beklenen gol (dep.)
1,53
Toplam beklenen gol
2,82
En olası skor
1-1
%12
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven41/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Cremonese 1529, Hellas Verona 1427.
- Cremonese iç sahada oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı, maç başına 1,07 gol attı.
- Simülasyonların %30'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven58/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1529 — 1427).
- Simülasyonların %28'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven42/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Hellas Verona 1427, Cremonese 1529.
- Hellas Verona deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
- Simülasyonların %42'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven51/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,82 beklenen gol hesaplıyor (Cremonese 1,29, Hellas Verona 1,53).
- Cremonese son 30 maçta maç başına 0,81 gol attı, 2,09 gol yedi.
- Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,75 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven51/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,82 beklenen gol hesaplıyor (Cremonese 1,29, Hellas Verona 1,53).
- Cremonese son 30 maçta maç başına 0,81 gol attı, 2,09 gol yedi.
- Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,75 gol yedi.
- Cremonese son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven48/100Yüksek risk
- Cremonese son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
- Hellas Verona son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,82 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %57'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).