1 Nisan Cumartesi · 15:00
Kuponperest analizi
CRE%23Beraberlik%22ABC%55
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman 1.5 üst%61
Güven53/100Orta riskModel uyumu 61%
Neden?
- Atalanta BC için beklenen gol: 2,20.
- Deplasmanda maç başına 1,57 gol üretiyor.
- Cremonese iç sahada maç başına 1,93 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,22
Beklenen gol (dep.)
2,20
Toplam beklenen gol
3,42
En olası skor
1-2
%10
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven65/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Cremonese 1529, Atalanta BC 1672.
- Cremonese iç sahada oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı, maç başına 1,07 gol attı.
- Simülasyonların %21'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven67/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1529 — 1672).
- Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven52/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Atalanta BC 1672, Cremonese 1529.
- Atalanta BC deplasmanda oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı.
- Simülasyonların %58'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven59/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,42 beklenen gol hesaplıyor (Cremonese 1,22, Atalanta BC 2,20).
- Cremonese son 30 maçta maç başına 0,81 gol attı, 2,09 gol yedi.
- Atalanta BC son 30 maçta maç başına 1,52 gol attı, 1,57 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %68'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven59/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,42 beklenen gol hesaplıyor (Cremonese 1,22, Atalanta BC 2,20).
- Cremonese son 30 maçta maç başına 0,81 gol attı, 2,09 gol yedi.
- Atalanta BC son 30 maçta maç başına 1,52 gol attı, 1,57 gol yedi.
- Cremonese son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven57/100Orta risk
- Cremonese son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
- Atalanta BC son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,42 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %63'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).