KuponperestV2
5 Aralık Perşembe · 01:00
CR Vasco da Gama
2-0Maç sonucu · İY 0-0
CA Mineiro

Kuponperest analizi

VAS%35Beraberlik%24CAM%40

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır veya berabere%65
Güven64/100Orta riskModel uyumu 96%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: CA Mineiro 1578, CR Vasco da Gama 1500.
  • CA Mineiro deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %41'inde deplasman kazandı.

Beklenen gol (ev)

1,54

Beklenen gol (dep.)

1,62

Toplam beklenen gol

3,16

En olası skor

1-1

%11

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%35
Güven64/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: CR Vasco da Gama 1500, CA Mineiro 1578.
  • CR Vasco da Gama iç sahada oynadığı 16 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,50 gol attı.
  • Simülasyonların %35'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%24
Güven65/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1500 — 1578).
  • Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%40
Güven59/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: CA Mineiro 1578, CR Vasco da Gama 1500.
  • CA Mineiro deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %41'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%59
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,16 beklenen gol hesaplıyor (CR Vasco da Gama 1,54, CA Mineiro 1,62).
  • CR Vasco da Gama son 30 maçta maç başına 1,28 gol attı, 1,64 gol yedi.
  • CA Mineiro son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%41
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,16 beklenen gol hesaplıyor (CR Vasco da Gama 1,54, CA Mineiro 1,62).
  • CR Vasco da Gama son 30 maçta maç başına 1,28 gol attı, 1,64 gol yedi.
  • CA Mineiro son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • CR Vasco da Gama son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%61
Güven56/100Orta risk
  • CR Vasco da Gama son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • CA Mineiro son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,16 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %63'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).