14 Kasım Perşembe · 02:00
Kuponperest analizi
FLA%59Beraberlik%20CAM%21
En güçlü istatistiksel sinyal
Beraberlik dışı%80
Güven70/100Düşük riskModel uyumu 94%
Neden?
- Simülasyonların %78'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
Beklenen gol (ev)
1,86
Beklenen gol (dep.)
0,93
Toplam beklenen gol
2,79
En olası skor
1-0
%11
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven59/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: CR Flamengo 1730, CA Mineiro 1566.
- CR Flamengo iç sahada oynadığı 15 maçın %80'ini kazandı, maç başına 2,13 gol attı.
- Simülasyonların %59'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven67/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1730 — 1566).
- Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven63/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: CA Mineiro 1566, CR Flamengo 1730.
- CA Mineiro deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
- Simülasyonların %19'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven58/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,79 beklenen gol hesaplıyor (CR Flamengo 1,86, CA Mineiro 0,93).
- CR Flamengo son 30 maçta maç başına 2,18 gol attı, 0,89 gol yedi.
- CA Mineiro son 30 maçta maç başına 1,28 gol attı, 1,16 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %52'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven58/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,79 beklenen gol hesaplıyor (CR Flamengo 1,86, CA Mineiro 0,93).
- CR Flamengo son 30 maçta maç başına 2,18 gol attı, 0,89 gol yedi.
- CA Mineiro son 30 maçta maç başına 1,28 gol attı, 1,16 gol yedi.
- CR Flamengo son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven58/100Orta risk
- CR Flamengo son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- CA Mineiro son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,79 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %52'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).