15 Aralık Pazar · 20:00
Kuponperest analizi
COM%42Beraberlik%23ROM%35
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi 0.5 üst%84
Güven73/100Düşük riskModel uyumu 79%
Neden?
- Como 1907 için beklenen gol: 1,67.
- İç sahada maç başına 2,07 gol üretiyor.
- Roma deplasmanda maç başına 1,27 gol yiyor.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,67
Beklenen gol (dep.)
1,51
Toplam beklenen gol
3,18
En olası skor
1-1
%11
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven61/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Como 1907 1807, Roma 1839.
- Como 1907 iç sahada oynadığı 14 maçın %64'ini kazandı, maç başına 2,07 gol attı.
- Simülasyonların %42'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven66/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1807 — 1839).
- Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven66/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Roma 1839, Como 1907 1807.
- Roma deplasmanda oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı.
- Simülasyonların %33'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven65/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,18 beklenen gol hesaplıyor (Como 1907 1,67, Roma 1,51).
- Como 1907 son 30 maçta maç başına 1,93 gol attı, 0,92 gol yedi.
- Roma son 30 maçta maç başına 2,29 gol attı, 1,16 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven65/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,18 beklenen gol hesaplıyor (Como 1907 1,67, Roma 1,51).
- Como 1907 son 30 maçta maç başına 1,93 gol attı, 0,92 gol yedi.
- Roma son 30 maçta maç başına 2,29 gol attı, 1,16 gol yedi.
- Como 1907 son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven58/100Orta risk
- Como 1907 son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
- Roma son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,18 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %65'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).