KuponperestV2
27 Nisan Pazar · 13:30
Como 1907
1-0Maç sonucu · İY 0-0
Genoa CFC

Kuponperest analizi

COM%65Beraberlik%18GEN%17

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi kazanır%65
Güven62/100Orta riskModel uyumu 86%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Como 1907 1807, Genoa CFC 1579.
  • Como 1907 iç sahada oynadığı 14 maçın %64'ini kazandı, maç başına 2,07 gol attı.
  • Simülasyonların %67'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (3-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,84

Beklenen gol (dep.)

0,67

Toplam beklenen gol

2,52

En olası skor

1-0

%15

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%65
Güven62/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Como 1907 1807, Genoa CFC 1579.
  • Como 1907 iç sahada oynadığı 14 maçın %64'ini kazandı, maç başına 2,07 gol attı.
  • Simülasyonların %67'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (3-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%18
Güven66/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1807 — 1579).
  • Simülasyonların %19'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (3-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%17
Güven62/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Genoa CFC 1579, Como 1907 1807.
  • Genoa CFC deplasmanda oynadığı 12 maçın %25'ini kazandı.
  • Simülasyonların %14'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (3-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%48
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,52 beklenen gol hesaplıyor (Como 1907 1,84, Genoa CFC 0,67).
  • Como 1907 son 30 maçta maç başına 1,93 gol attı, 0,92 gol yedi.
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,05 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %47'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%52
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,52 beklenen gol hesaplıyor (Como 1907 1,84, Genoa CFC 0,67).
  • Como 1907 son 30 maçta maç başına 1,93 gol attı, 0,92 gol yedi.
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,05 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Como 1907 son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%43
Güven53/100Yüksek risk
  • Como 1907 son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Genoa CFC son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,52 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %38'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).