29 Mart Cumartesi · 15:00
Kuponperest analizi
C19%70Beraberlik%18EMP%12
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır%70
Güven65/100Orta riskModel uyumu 84%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Como 1907 1807, Empoli 1507.
- Como 1907 iç sahada oynadığı 14 maçın %64'ini kazandı, maç başına 2,07 gol attı.
- Simülasyonların %70'inde ev sahibi kazandı.
Beklenen gol (ev)
2,25
Beklenen gol (dep.)
0,82
Toplam beklenen gol
3,08
En olası skor
2-0
%12
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven65/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: Como 1907 1807, Empoli 1507.
- Como 1907 iç sahada oynadığı 14 maçın %64'ini kazandı, maç başına 2,07 gol attı.
- Simülasyonların %70'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven71/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1807 — 1507).
- Simülasyonların %19'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven75/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Empoli 1507, Como 1907 1807.
- Empoli deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
- Simülasyonların %11'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven61/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,08 beklenen gol hesaplıyor (Como 1907 2,25, Empoli 0,82).
- Como 1907 son 30 maçta maç başına 1,93 gol attı, 0,92 gol yedi.
- Empoli son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,85 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven61/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,08 beklenen gol hesaplıyor (Como 1907 2,25, Empoli 0,82).
- Como 1907 son 30 maçta maç başına 1,93 gol attı, 0,92 gol yedi.
- Empoli son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,85 gol yedi.
- Como 1907 son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven58/100Orta risk
- Como 1907 son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
- Empoli son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,08 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %51'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).