KuponperestV2
8 Kasım Cumartesi · 15:00
Como 1907
15:00Matchday 11
Cagliari Calcio

Kuponperest analizi

C19%65Beraberlik%17CCA%18

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi kazanır%65
Güven61/100Orta riskModel uyumu 81%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Como 1907 1807, Cagliari Calcio 1563.
  • Como 1907 iç sahada oynadığı 14 maçın %64'ini kazandı, maç başına 2,07 gol attı.
  • Simülasyonların %65'inde ev sahibi kazandı.

Beklenen gol (ev)

2,19

Beklenen gol (dep.)

0,94

Toplam beklenen gol

3,13

En olası skor

2-0

%11

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%65
Güven61/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Como 1907 1807, Cagliari Calcio 1563.
  • Como 1907 iç sahada oynadığı 14 maçın %64'ini kazandı, maç başına 2,07 gol attı.
  • Simülasyonların %65'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%17
Güven67/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1807 — 1563).
  • Simülasyonların %20'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%18
Güven62/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Cagliari Calcio 1563, Como 1907 1807.
  • Cagliari Calcio deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %15'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%59
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,13 beklenen gol hesaplıyor (Como 1907 2,19, Cagliari Calcio 0,94).
  • Como 1907 son 30 maçta maç başına 1,94 gol attı, 0,92 gol yedi.
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 0,98 gol attı, 1,53 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%41
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,13 beklenen gol hesaplıyor (Como 1907 2,19, Cagliari Calcio 0,94).
  • Como 1907 son 30 maçta maç başına 1,94 gol attı, 0,92 gol yedi.
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 0,98 gol attı, 1,53 gol yedi.
  • Como 1907 son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%53
Güven57/100Orta risk
  • Como 1907 son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Cagliari Calcio son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,13 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %55'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
Como 1907 — Cagliari Calcio · Kuponperest