KuponperestV2
15 Aralık Pazar · 16:00
Club Atlético de Madrid
1-0Maç sonucu · İY 0-0
Getafe

Kuponperest analizi

ATL%69Beraberlik%18GET%14

En güçlü istatistiksel sinyal

Karşılıklı gol yok%67
Güven62/100Orta riskModel uyumu 81%

Neden?

  • Club Atlético de Madrid kalesini maçların %40'inde, Getafe %27'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %68'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,47 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,85

Beklenen gol (dep.)

0,47

Toplam beklenen gol

2,32

En olası skor

1-0

%18

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%69
Güven61/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Club Atlético de Madrid 1792, Getafe 1594.
  • Club Atlético de Madrid iç sahada oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı, maç başına 1,87 gol attı.
  • Simülasyonların %73'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%18
Güven68/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1792 — 1594).
  • Simülasyonların %19'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%14
Güven61/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Getafe 1594, Club Atlético de Madrid 1792.
  • Getafe deplasmanda oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı.
  • Simülasyonların %8'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%42
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,32 beklenen gol hesaplıyor (Club Atlético de Madrid 1,85, Getafe 0,47).
  • Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • Getafe son 30 maçta maç başına 0,81 gol attı, 1,26 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %42'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%58
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,32 beklenen gol hesaplıyor (Club Atlético de Madrid 1,85, Getafe 0,47).
  • Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • Getafe son 30 maçta maç başına 0,81 gol attı, 1,26 gol yedi.
  • Club Atlético de Madrid son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%33
Güven62/100Yüksek risk
  • Club Atlético de Madrid son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Getafe son 30 maçının %33'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,32 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %32'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).