KuponperestV2
29 Aralık Perşembe · 21:30
Club Atlético de Madrid
2-0Maç sonucu · İY 0-0
Elche

Kuponperest analizi

CAT%63Beraberlik%18ELC%19

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi 1.5 üst%64
Güven61/100Orta riskModel uyumu 83%

Neden?

  • Club Atlético de Madrid için beklenen gol: 2,18.
  • İç sahada maç başına 1,93 gol üretiyor.
  • Elche deplasmanda maç başına 2,00 gol yiyor.

Beklenen gol (ev)

2,18

Beklenen gol (dep.)

1,12

Toplam beklenen gol

3,30

En olası skor

2-1

%10

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%63
Güven63/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Club Atlético de Madrid 1762, Elche 1581.
  • Club Atlético de Madrid iç sahada oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı, maç başına 1,93 gol attı.
  • Simülasyonların %65'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%18
Güven71/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1762 — 1581).
  • Simülasyonların %17'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%19
Güven69/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Elche 1581, Club Atlético de Madrid 1762.
  • Elche deplasmanda oynadığı 16 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %18'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%67
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,30 beklenen gol hesaplıyor (Club Atlético de Madrid 2,18, Elche 1,12).
  • Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,76 gol attı, 1,43 gol yedi.
  • Elche son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 2,14 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%33
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,30 beklenen gol hesaplıyor (Club Atlético de Madrid 2,18, Elche 1,12).
  • Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,76 gol attı, 1,43 gol yedi.
  • Elche son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 2,14 gol yedi.
  • Club Atlético de Madrid son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%61
Güven61/100Orta risk
  • Club Atlético de Madrid son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Elche son 30 maçının %80'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,30 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %59'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Club Atlético de Madrid — Elche · Kuponperest